Directie

Monique Toonen, Oprichter/mede eigenaar


Rob Toonen, Oprichter/mede eigenaar

Binnendienst

Janine Bouwhuis, Office manager


Dirk Feenstra, Controller


Ralph Beeking, Allround medewerker


Imca Schoots, Social Media manager

Magazijn

Leo Toonen, Magazijnmeester


Robert Pieters, Magazijnmedewerker

Buitendienst

Wilco de Ruiter,
Sales Manager
Mobiel: +31 (0)6 825 23 842
E-mail: wilco@tfd-floortile.com


Rainaldo Koerhuis,
Salesmanager Noord/Oost Nederland
Mobiel: +31 (0)6 269 00 341
E-mail: rainaldo@tfd-floortile.com


Raimond Van Wijk,
Salesmanager Zuid Nederland
Mobiel: +31 (0)6 510 78 150
E-mail: raimond@tfd-floortile.com


Harm Posthuma,
Salesmanager Noord/West en Midden Nederland
Mobiel: +31 (0)6 27 025 055
E-mail: harm@tfd-floortile.com


Dylan Keppel,
Salesmanager Noord-Holland, Zuid-Holland
Mobiel: +31 (0)6 34 405 405
E-mail: dylan@tfd-floortile.com

TFD Deutschland GmbH

Verkoop buitendienst Duitsland

Werner Herich,
Verkoop buitendienst
Mobiel: +49 (0) 177 4852510
E-Mail: w.herich@tfd-floortile.de

Detlef Osterhoff,
Verkoop buitendienst
Mobiel: +49 (0) 173 1978566
E-Mail: d.osterhoff@tfd-floortile.de