TFD: WIJ LEVEREN KWALITEITSVLOEREN
TFD: WIJ LEVEREN KWALITEITSVLOEREN
TFD: WIJ LEVEREN KWALITEITSVLOEREN

Directie

Monique Toonen, Oprichter/mede eigenaar

Rob Toonen, Oprichter/mede eigenaar

Binnendienst

Janine Bouwhuis, Office manager

Harold Theijink, Administrateur

Dirk Feenstra, Controller

Ralph Beeking, Allround medewerker

Magazijn

Leo Toonen, Magazijnmeester

Buitendienst

Rainaldo Koerhuis,
Salesmanager Noord/Oost Nederland
Mobiel: +31 (0)6 269 00 341
E-mail: rainaldo@tfd-floortile.com

Raimond Van Wijk,
Salesmanager Zuid Nederland
Mobiel: +31 (0)6 510 78 150
E-mail: raimond@tfd-floortile.com

Harm Posthuma,
Salesmanager Projecten Noord-Holland, Utrecht, Flevoland
Mobiel: +31 (0)6 27 025 055
E-mail: harm@tfd-floortile.com

Niels Schouten
Salesmanager Retail Noord-Holland, Utrecht, Flevoland
Mobiel: +31 (0)6 39 45 1180
E-mail: niels@tfd-floortile.com

Vestiging Duitsland

Stephan Briel,
Bedrijfsleider Duitsland
Tel.: +49(0) 6502 506000
E-Mail: info@tfd-floortile.de

Christiane Briel,
Binnendienst Duitsland
Tel.: +49(0) 6502 506000
E-Mail: info@tfd-floortile.de

Anke Hassenbach
Administratie
Tel.: +49(0) 6502 5060023
E-Mail: anke@tfd-floortile.de

Verkoop buitendienst Duitsland

Werner Herich,
Verkoop buitendienst
Mobiel: +49 (0) 177 4852510
E-Mail: w.herich@tfd-floortile.de

Detlef Osterhoff,
Verkoop buitendienst
Mobiel: +49 (0) 173 1978566
E-Mail: d.osterhoff@tfd-floortile.de

Heiko Rettig,
Verkoop buitendienst
Mobiel: +49 (0) 173 2043552
E-Mail: h.rettig@tfd-floortile.de

TFD Floortile